Meer dan 150 onderwerpen
Voor elk onderwerp een Voor Dummies-boek!
 
Gratis bezorging bij bestelling vanaf €20,-
Onder de €20,- betaalt u €1,99
 
Voor Dummies maken alles makkelijker!

Over Ons

Over Voor Dummies


De Voor Dummies serie is begonnen in Amerika met DOS voor Dummies. Het verhaal gaat dat iemand in een boekhandel vroeg waarom er geen boek was over DOS, voor dummies zoals hij.

In 1991 werd DOS voor Dummies uitgegeven door IDG Books. Dan Gookin was de auteur en hij schrijft tegenwoordig nog Voor Dummies. Spoedig volgde Windows voor Dummies, geschreven door Andy Rathbone. Hij schrijft tegenwoordig nog elke Windows voor Dummies die verschijnt.

De focus lag bij de Voor Dummies in eerste instantie op computer-gerelateerde onderwerpen, later kwamen daar veel uiteenlopende onderwerpen bij.

Door een overname van IDG Books worden de Voor Dummies in Amerika tegenwoordig uitgegeven door John Wiley & Sons.

In Nederland verschenen de eerste Voor Dummies bij Pearson Education Benelux in 1995. De uitstraling van de boeken is over de hele wereld hetzelfde, dus ook in Nederland hebben de boeken de herkenbare geel-zwarte kaft, voorzien van de Dummies Man.

Door een re-organisatie bij Pearson Education Benelux kreeg BBNC uitgevers eind 2014 de rechten in handen om de Voor Dummies in Nederland en Vlaanderen uit te geven. Het eerste boek dat verscheen bij BBNC uitgevers was De kleine Geschiedenis van Amsterdam voor Dummies.

Het team van BBNC uitgevers


Arend Meijboom
Directeur
E. arend@bbnc.nl

Nicole Neven
Uitgever
E. nicole@bbnc.nl

Robin Meeuwisse
Uitgever Voor Dummies
E. robin@bbnc.nl

Karel Waerts
Commercieel adviseur
E. karel@bbnc.nl

Denise Bos
Uitgeef-assistent
E. denise@bbnc.nl

Linda van den Berg
Vormgever
E. linda@bbnc.nl


Yves Janssen
Marcommanager
E. yves@bbnc.nl
T. 0619361407

Tjamke van Hekken
Verkoop binnendienst
E. tjamke@bbnc.nl


Nadine Bakker
B2B accountmanager
E. nadine@bbnc.nl
T. 0626887932

Dennes van der Vlist
Accountmanager
E. dennes@bbnc.nl
T. 0626887848

Elliot Rensen
Accountmanager
E. elliot@bbnc.nl
T. 0626887609

Altijd tevreden

Mocht je toch een ander product willen, kosteloos retourneren kan altijd